PRODEJ KOMERČNÍHO OBJEKTU V ČEČELICÍCH u MĚLNÍKA

Zprostředkování prodeje dříve zemědělské usedlosti využívané k podnikání, s pozemky v obci Čečelice, okres Mělník, na pozemku o ploše 1776 m2, uzavřeném, přístup z veřejné komunikace, se nachází:

Obytný dům s secesní fasádou, 2 bytové jednotky se započatou rekonstrukcí, možnost dalších v půdním prostoru, 111m2, nabízí se vznik na dvě bytové jednotky o dispozici 3+1, 4+1, prostory jsou vyklizené a připravené k finální úpravě. Zachovány jsou secesní kazetové dveře a rámy. V půdním prostoru možnost výstavby ateliérového bytu nebo dvou menších jednotek. Objekt je veden jako rodinný dům.
Administrativní budova 141 m2, kancelář , archiv, sklad, kuchyňka, sociální zázemí

Provozní objekt 163 m2, v přízemí dílna, technická místnost, sklady, v podkroví prodejní prostor ( nyní vzorkovna a e -shop), nabízí mnoho možností využití,

Nezastavěná část pozemku slouží jako manipulační a parkovací plocha, zpevněná zámkovou dlažbou.

Na dílenský objekt navazuje garáž a nedokončená stavba ocelové haly, umístěná zčásti na navazujícím pozemku o výměře 1 029 m2, travnatém.

Areál je zkolaudován pro drobnou výrobu, skladování a ubytování. Objekty jsou vytápěny plynem a částečně elektřinou, zavedena voda a kanalizace.

Rekonstrukce celého areálu v roce 2010.

Prostory a pozemek o celkové výměře 2 805 m2 nabízí využití k mnoha podnikatelským záměrům. Na celém pozemku je možná další výstavba. Vlastník upřednostňuje prodej nemovitostí spolu s obchodní společností.
Čečelice jsou vzdálené 12 km od Mělníka, 2,5 km od Všetat ( železniční uzel s výborným spojením do Prahy), 35 km od Mladé Boleslavi.

28. 2. 2024